Next

Дещо про нас :

У кожного з нас вже більш, ніж трирічний досвід роботи у сфері IT.

Ми - молода та вмотивована команда ентузіастів. Надаємо послуги з веб-розробки сайтів, логотипів, веб-шаблонів, рекламних банерів, а також SEO-просування та налаштування хостингу. Нашми перевагами є демократичні ціни, висока якість,та швидкість виконання замовлення.

Ми постійно підвищуємо рівень своїх знань та навичок у сфері нашої діяльності, опановуємо новітні інформаційні технології, тому надаємо нашим клієнтам послуги, що відповідають вимогам сучасності, що у свою чергу сприяє підвищенню рівня конкурентоздатності та прибутковості бізнесу клієнтів.

 • Наша команда
 • Next

  Веб-розробка

  Веб-сайт - віртуальний офіс компанії в Інтернеті.

  Кожна компанія, яка має бажання йти в ногу з часом, повинна мати власне представництво в Інтернеті. Веб - сайт в часи розвинутих технологій – це необхідність, яка допоможе створити імідж та підняти престиж компанії, завоювати повагу та довіру клієнтів і ділових партнерів.

  Next

  Графічний дизайн

  Логотип — це обличчя компанії.

  Вдалий логотип привертає увагу та збільшує впізнаваність бренду. Він є символом компанії, який передає головну ідею діяльності компанії, її цінності та виділяє компанію серед конкурентів. Логотип має бути простим та максимально зрозумілим. Клієнти, поглянувши на логотип, повинні розуміти, чим займається компанія, та відчути її індивідуальність.

  Next

  SEO-просування

  Ваш сайт буде популярним!!

  SEO-просування — запорука збільшення популярності сайту в мережі Інтернет. Це основний та найбільш ефективний інструмент залучення цільових користувачів з пошукових систем.
  Для SЕО-просування сайту я використовую лише "чисті" ручні методи, що гарантує високу результативність і повну безпеку від фільтрації пошуковою машиною. Проводжу глибокий аналіз сайту, підбираю найбільш вдалі ключові слова, що дає змогу відбирати саме цільових клієнтів.

  Next

  В чому наші переваги?

  Ось декілька з них:

  Креативність

  Маємо творчий та новаторський підходи до роботи, працюємо з ентузіазмом.

  Комплексність

  Надаємо широкий спектр послуг, що дає змогу вигідно замовити комплекс робіт.

  Гнучкий підхід

  Ми хочемо, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений, тому знаходимо індивідуальне рішення саме для Вас.

  Пунктуальність

  Виконуємо роботу в передбачені строки, а іноді навіть швидше!

  Помірні ціни

  Вартість наших послуг у середньому на 50% нижча від аналогічних пропозицій на ринку.

  На зв'язку 24/7!

  Тому кожна бажана деталь буде почутою, а результат саме таким, як Ви хотіли.

  Зацікавило?

  Залиште свої дані у полі нижче і ми напишемо Вам